Обчисліть число молекул. Що містяться у 12,6г нітратної кислоти (HNO3).


Ответы на вопрос

Отвечает Панасик Ксюша.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(HNO3) = 12,6 г

М(HNO3) = 63 г/моль

N(HNO3) = 6,02*10²³ 1/молекул

Найти

N(HNO3)

n(HNO3) = m / М = 12,6 / 63 =0,2 моль

N(HNO3) = Na *n = 6,02*10²³ * 0,2 =1,2*10²³ молекул