Обчисліть якій кількості речовини відповідає манган оксид масою 639г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Белозерцев Максим.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(MnO2)=639 г

ν(MnO2)-?

ν=m/M

M(MnO2)=55+2×16=87г/моль

ν(MnO2)=639г /87г/моль =7,35 моль

Відповідь: ν(MnO2)=7,35 моль