Обчислити масу і об'єм сірководню H2S кількість речовини 5 моль Срочно ?!?!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Селезнев Максим.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(H2S) = 5 моль

Знайти

m(H2S)  - ?

V(H2S) - ?

Розв'язок

M(H2S) = 34 г/моль

Vm = 22,4 л/моль

m(H2S) = n(H2S)*M(H2S) = 5 моль*34 г/моль = 170 г

V(H2S) = n*Vm = 5 моль * 22,4 л/моль = 112 л

Відповідь: 170 г; 112 л

Отвечает Котик Женя.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(H2S) = 5 моль

M(H2S) = 34 г/моль

Vm=22,4 л/моль

Найти

m(H2S)

m(H2S) = n * M = 5 моль * 34 г/моль = 170 г

V(H2S) = Vm *n = 22,4 л/моль * 5 моль =112 л