Який об'єм має H2S масою 17 грам можно с розв'язанням


Ответы на вопрос

Отвечает Спанбекова Тамила.

Відповідь:

Пояснення:

n(H2S) = m(H2S) / Mr(H2S) = 17г / 34 г/моль = 0,5 моль

V(H2S) = n(H2S)*Vm =0,5 моль * 22,4 л/моль = 11,2 л