У порції CO₂ міститься 90,3⋅10²³ молекул. Визнач кількість речовини. Відповідь запиши цілим числом.


Ответы на вопрос

Отвечает Матыцина Валерия.

Ответ:

Объяснение:

Дано

N(CO2) =90,3*10²³ молекул

Na = 6,02*10²³ 1/молекул

Найти

n(CO2)

n(CO2) = 90,03*10²³ / 6,02*10²³ =15 моль

Отвечает Куткович Илья.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

N(CO2)=90,3×10²³молекул

n(CO2)-?

Розв*язок:

n=N/Na , Na=6,02×10²³моль⁻¹

n(CO2)=90,3×10²³ /6,02×10²³=15 моль

Відповідь: n(CO2)=15 моль