Відносна густина газу за воднем 17. визначте молярну масу газу


Ответы на вопрос

Отвечает Самадов Максим.

Ответ:

Объяснение:

D н₂=M /2г/моль ⇒Mгазу=D н₂× 2г/моль

Mгазу=17×2г/моль=34г/моль

Відповідь: Mгазу=34г/моль