Обчисліть відносну молекулярну масу Н2SO4 та відносну формульну масу Na3P​


Ответы на вопрос

Отвечает Шнек Стас.

Mr(H2SO4) = 2*1 + 32*1 + 16*4 = 2 + 32 + 64 = 98

Mr(Na3P) = 23*3 + 31*1 = 69 + 31 = 100