Допоможіть, хімія, дуже терміново! Обчисліть об'єм кисню, що витратиться і об'єм карбон (IV)

оксиду (н.у.), щоутвориться, внаслідок повного згоряння етину об'ємом 6,38 л.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дымковский Илья.

Ответ:

Объяснение:

    6,38 л                   Х л                       Х л

   2C2H2      +          5O2    =               4CO2     +     2H2O

n=2 моль                 n=5 моль               n=4 моль

Vm=22,4 л/моль   Vm=22,4 л/моль    Vm=22,4 л/моль

V = 44,8 л               V =112 л                   V = 89,6 л

6,38 л  С2Н2   -   Х л  О2

44,8 л   С2Н2   -  112 л  О2

V(O2) = 6,38 * 112 / 44,8 = 15,95 л

6,38 л  С2Н2   -   Х л   СО2

44,8 л  С2Н2   -  89,6 л  СО2

V(CO2) = 6,38 * 89,6 / 44,8 =12,76 л