Обчислити об'єм водню, який потрібний для повного гідрування пропіну об'ємом 20л?СРОЧНО !!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Романович Ксения.

Ответ:

22л Хл

С2Н2 + 2 Н2 = С2Н6

22,4л 44,8л

Отсюда Х=22*44,8/22,4=44л(Н2)

Объяснение:

если не правильно то я не расстраиваюся