!!! Срочно Даю 80 балів !!! Обчисліть об'єм водню який потрібен для повного гідрування 20л

пропілену​

Ответы на вопрос

Отвечает Шестакова Надя.

Ответ:

20л Хл

С3Н6 + Н2 = С3Н8

22,4л 22,4л

Х=20*22,4/22,4 = 20л Н2

Отвечает Окрашева Байсура.

Ответ:

C2H4 + H2 = C2H6

Рівняння показує, що n (H2) = n (C2H4)

n (C2H4) = V (H2) / Vm = 10 / 22,4 = 0,892857143 моль

n(H2) = n(C2H4) = 0,892857143 моль

M(H2) = n(H2) *Vm = 0,892857143 × 22,4 = 20л.