Завдання для самостійної роботи Задача №1 Обчислити об’єм водню,що може приєднати 5,6л ацетилену

внаслідок повного його гідрування. Визначте об’єм продукту реакції. Задача №2 Спалили 4л бутану (н.у.). Який об’єм кисню знадобився для цього? Задача №3 Який об’єм карбон (ІV) оксиду утвориться під час спалювання 15 м3 етилену? Задача №4 Який об’єм карбон (ІV) оксиду утвориться під час спалювання етилену масою 2,8 г ?

Ответы на вопрос

Отвечает Тюкова Даша.
1)С2Н2+2Н2=С2Н6
5.6/22.4=x/44.8
x=11.2(л) - водню
5.6/22.4=x/22.4
x=5.6(л) - етану(продукт повного гідрування).

2) 2С4Н8+13О2=8СО2+10Н2О
4/44.8=x/291.2
x=26(л) - кисню.

3)С2Н4+О2=2СО2+2Н2О
15/1=x/2
x=30(м3) - об'єм СО2

4)С2Н4+О2=2СО2+2Н2О
М(С2Н4)=28
2.8/28=x/44.8
x=4.48(л) - об'єм СО2.