ОБЧИСЛІТЬ ОБ'ЄМ КИСНЮ НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОВНОГО ЗГОРАННЯ Пропіну ОБ'ЄМОМ 2,24 Л (Н.У). ОБЧИСЛІТЬ

ОБ'ЄМ КИСНЮ НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОВНОГО ЗГОРАННЯ декану ОБ'ЄМОМ 2,24 Л (Н.У).

Ответы на вопрос

Отвечает Милкович Пелагея.

#1

2c3h6+9o2->6co2+6h2o

n(c3h6)=V(c3h6)/Vm=2.24л/22.4л/моль=0.1моль

n(o2)=9/2*n(c3h6)=9/2*0.1=0.45моль

V(o2)=n(o2)*Vm=0.45моль*22.4л/моль=10.08л

#2

2c10h22+31o2->20co2+22h2o

n(c10h22)=V(c10h22)/Vm=2.24л/22.4л/моль=0.1моль

n(o2)=31/2*n(c10h22)=31/2*0.1моль=1.55моль

V(o2)=n(o2)*Vm=1.55моль*22.4л/моль=34.72л