Обчисліть який об єм водню виділиться внаслідок взаємодіі етанолу масою 27,6 г з калієм


Ответы на вопрос

Отвечает Фарнитов Александр.

Ответ: 13,44 л

Объяснение:

m(C2H5OH) = 27,6 г

-----------------------------

V(H2) - ?

2C2H5OH + 2K -> 2C2H5OK + H2↑

M(C2H5OH) = 12*2 + 5 + 16 + 1 = 46 г/моль

Vм = 22,4 л/моль

V(H2) = 27,6*22,4/46 = 13,44 л