12. Визначити відносну молекулярну масу натрій сульфату NaSO4 та масові частки елементів в цій

молекулі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тюнин Илья.

Ответ:

Объяснение:

Mr(Na2SO4) = 23*2 + 32 + 16*4 =142

W(Na) = Ar(Na) *n / Mr(Na2SO4)  *100% = 23*2 / 142  *100% =32%

W(S) = Ar(S) *n / Mr(Na2SO4)  *100% = 32*1 / 142  *100% = 22%

W(O) = Ar(O) *n / Mr(Na2SO4)  *100%  = 16*4 / 142  *100% =46%