Цукор масою 15 грозчинили уводі об'ємом 285 мл. Обчислітьмасову частку цукру в розчині.​


Ответы на вопрос

Отвечает Плетнёва Аля.

Ответ:

Объяснение:

m(спол) = 285 + 15 = 300г

W(цукру) = 15/300 = 0.05 = 5%