ПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ДО 18:00 ТРЕБА ВІДПОВІДЬ 1. Обчисліть масові частки елементів у формулах:

FeO; Fe2O32. Визначте масові частки елементів у формулі: H2SO4БУЛЬ ЛАСКА​

Ответы на вопрос

Отвечает Устинова Варвара.

Ответ:

1. w(Fe)=M(Fe)/M(FeO)=56/72≈0.78≈78%

w(Fe)=M(Fe)*2/M(Fe2O3)=56*2/160=0.7=70%

w(Fe)=M(Fe)*3/M(Fe3O4)=56*3/232≈0.724≈72.4%

2. H2SO4: w(H) = 2* 1/2+ 32+ 16*4 = 0.02* 100% = 20%.

w(S) = 32/ 98 = 0.33 * 100% = 33%.

w(O) = 4* 16/ 98 = 0.65 * 100% = 65%.