Допишіть рівняння хімічних реакцій згідно зі схемами, дайте назви продуктів реакцій A) Fe+O2=FeO;

Б) C+O2=CO;B) S+O2=SO​ Срочно!

Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимов Абдуллах.

Ответ: A) 4Fe+3O2=2Fe2O3- оксид железа(III);   Б) C+O2=CO2-оксид углерода(IV);   B)2 S+3O2=2SO​3- оксид серы(VI)

Объяснение: 3Fe+2O2=FeO*Fe2O3(Fe3O4)  (при нагревании)