Об'єм кисню що витрачається при згорянні целюлози масою 44.2 кг​


Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Полина.
Дано:
m (C6H10O5)n = 44,2 кг = 44200г
Vm = 22,4 л/моль

Найти:
V(O2) - ?

Решение:
(С6Н10О5)n + O2 = CO2 + H2O
M (C6H10O5)n = 162,1 г/моль
n (C6H10O5)n = m/M = 44200/162,1 = 272,6 моль
n (целлюлозы) = n (O2)
V (O2) = n * Vm = 272,6 * 22,4 = 6106,24л
Ответ: 6106,24л