Завдання 4. Допишіть схеми реакцій і складіть хімічні рівняння: F+ F2 =FeO + H2SO4=Fe(OH) =Fe +

AgNO3 =Fe2O3 + MgCO3=Fe (OH)3 + H3PO4=FeS + HBr=FeCl2 + NaCO3 =Fe(NO3)3 + NaOH=Fe2(SO4)3 +Ba(NO3)2​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёв Андрей.

Ответ:

FeO + H2SO4 = FeSO4 + H2O

Fe(OH)2 = FeO + H2O или Fe(OH)3 = Fe2O3 + H2O

Fe + 3AgNO3 = Fe(NO3)3 + 3Ag

Fe2O3 + 3MgCO3 = Fe2(CO3)3 + 3MgO

2Fe(OH)3 + 3H3PO4= Fe2(HPO4)3 + 6H2O

FeS + 2HBr = FeBr2 + H2S

FeCl2 + Na2CO3 = FeCO3 + 2NaCl

Fe(NO3)3 + 3NaOH = Fe(OH)3 + 3NaNO3

Fe2(SO4)3 + 3Ba(NO3)2 = 3BaSO4 + 2Fe(NO3)3

Объяснение: