Проведіть досліди, що підтверджують генетичні зв'язки в таких рядках

1)C-CO2-CaCO3-CO22)Mg-MgO-MgCl2-Cu(OH)23)Zn-ZnCl2-Zn(OH)2-Na[Zn(Oh)4]​

Ответы на вопрос

Отвечает Москалев Марат.

Ответ:

С+О2-СО2

CO2 + CaO-> CaCO3

CaCO3 + 2HCl -> CaCl2 + CO2 + H2O

CO2 + 2Mg -> 2MgO + C

_______________________

1) 2Mg+O2=2MgO

2) MgO+2HCl=MgCl2+H2O

3) MgCl2+2KOH=Mg(OH)2+2KCI

_______________________

2Zn+O2=2ZnO

ZnO + 2HCL = ZnCl2 + H2O

ZnCl2+2NaOH=Zn(OH)2+2NaCl 2 NaOH +Zn(OH)2 = Na2[Zn(OH)4]

Na2[Zn(OH)4] + 2HCl=NaCl + Zn(OH)2 +

2H2O

всьо:)