Приготувати 180г розчину з масовою часткою 10%​


Ответы на вопрос

Отвечает Князева Анюта.

Ответ:

ω=m ( речовини) / m(розчину) = m(речовини) / (m(речовини) + m (розчинника))

m(речовини) = ω * m(розчину) = 0.1 * 180г = 18г - маса чистого цукру в розчині, отже маса розчинника m(розчинника) = m(розчину) - m (речовини) = 180г - 18г = 162г або 162мл.

Для того щоб приготувати такий розчин, потрібно розчинити 18г цукру в 162мл води.

n C12H22O11) = m / M = 18г/342г / моль = 0,053 моль

N (C12H22O11) = n * Na = 0.053 моль * 6,022*10^23 = 0.32*10^23молекул