У 513 г води розчинили 27 г солі. Визначити масову частку солі у розчині.


Ответы на вопрос

Отвечает Стрига Михаил.

Ответ:

5%

Объяснение:

m раствора = 513 + 27 = 540г

W% соли = m соли×100% / m раствора = 27×100%/540 = 5%