Складіть рівняння реакцій одержання 3-ма способами кальцій карбонату​


Ответы на вопрос

Отвечает Богач Валера.

Ответ:

Объяснение:

CaO + CO2 = CaCO3

Ca(OH)2 + CO2 = CaCO3 + H2O

CaCl2 + Na2CO3 = CaCO3 + 2NaCl