Допишіть схеми реакцій і складіть хімічні рівняння: а) кальцій → кальцій оксид → кальцій

гідроксид → кальцій карбонат 2. З якими із зазначених речовин реагуватиме натрій гідроксид? а) залізо; б) магній карбонат; в) нітратна кислота; г) цинк сульфат. Напишіть рівняння можливих реакцій. Визначте, яка з них – реакція нейтралізації.

Ответы на вопрос

Отвечает Милетич Ростислав.

Ответ:

2Са + О2=2 СаО

СаО +Н2О=Са(ОН)2

Са(он)2+Н2СО3=СаСо3+2 Н2О