M(цукру) - 5г m (води) - 50г знайти:w(цукру) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Зимина Алина.

Відповідь:

w(цукру) = 9,1%

Пояснення:

Якщо m(цукру) = 5г та m(води) = 50г, то m(розчину) = 5 + 50 = 55г

w(цукру) = 5/55 = 0,091 ~ 9,1%