Для приготування розчину цукру масою 80г з масовою часткою 5% потрібно взяти: А) 6г, цукру і 74г,

води Б) 8г,цукру і 72г, води В) 5г, цукру і 75г, води Г) 4г, цукру і 76г, води

Ответы на вопрос

Отвечает Агалиев Андрей.
Треба розрахувати масу  цукру по формулі:m речовини =mр-ну*W/100%=
80*5/100=4г. Відповідно відповідь-Г