Який об'єм вуглекислого газу утворюється внаслідок спалювання порції етину, що містить 9,03* 10 23

молекул цієї речовини? Срочно!!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернов Никита.

Ответ + Объяснение:

Дано: N(C2H2)=9,03*10^23
Знайти: V(CO2) - ?

Розв‘язок: 2C2H2+5O2=4CO2+2H2

                   n(C2H2)= N/Na

                   Na=6,02*10^23
                   n(C2H2)=9,03*10^23/6,02*10^23

                   n(C2H2)=1,5моль

                   n(CO2)=3моль

                   V(CO2)=n*Vm

                   Vm=22,4л/моль
                   V(CO2)=3моль*22,4л/моль

                   V(CO2)=67,2л