ПОМОГИТЕ СРОЧНОООО 1. Обчисліть масу гліцерину, яку можна добути при повному гідролізі 3 моль

триолеїну.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Даниил.

Ответ:

276 грамм

Объяснение:

C57H104O6+3H2O=C3H8O3+3C18H34O2

n=3

Mr(C3H8O3) = 92

m = n*Mr = 3*92 = 276г