Визначте формулу вуглеводню, який містить 81,8 % Карбону, а густина пари цього газу за вуглекислим

газом рівна 1.​

Ответы на вопрос

Отвечает Нікончук Вітя.

Ответ:

Пропан С3Н8

Объяснение:

M=1*D(CO2)=1*44=44г/моль

Молекулярная масса СО2 44 г/моль

w(C)=x*Ar(C)/M(CxHy)

x(C)=M(CxHy)*w(C):Ar(C)=44*0,818/12=3

w(H)=100-81.8=18.2%

w(H)=y*Ar(H)/M(CxHyOz)

y(H)=M(CxHy)*w(H):Ar(H)=44*0,182/1=8

CxHy=C3H8  пропан