Визначити об'єм вуглекислого газу за виділиться при горінні 4 кг гептану .


Ответы на вопрос

Отвечает Мануйлова Катя.

Ответ:

V(CO2)=6272 л

Объяснение:

Дано

m(C7H16)=4 кг

Найти:

V(CO2)-?

Решение

C7H16+12O2=7CO2+8H2O

n(C7H16)=m/M=4000/100=40 моль

n(CO2)=n(C7H16)*7=280 моль

V(CO2)=n*Vm=28*22.4=6272 л