1.Маса розчину - 300г. Масова частка цукру - 5%. Розрахувати масу води і масу цукру. 2.Яка масова

частка цукру в розчині, якщо у 200 г води розчинили 25 г цукру.(допоможіть рішити задачки)​

Ответы на вопрос

Отвечает Крюков Даниил.

Дано:

--------------------------------------

m(розч)-300г

w-5%

--------------------------------------

Знайти:

m(цукру)-?

m(H2O)-?

--------------------------------------

1)5×300/100%=15г

2)300-15=285г

Дано:

--------------------------------------

m(розч)-200г

m(р.р)-25г

--------------------------------------

Знайти:

w(цукру)-?

--------------------------------------

25/200×100%=12,5%