Обчисліть масу 4 моль залізної окалини ( Fe³O⁴)​


Ответы на вопрос

Отвечает Куриленко Дмитрий.

Дано :

n(Fe₃O₄) = 4 моль.

Найти :

m(Fe₃O₄) = ?

Решение :

n = m : M

M(Fe₃O₄) = 3×Aᵣ(Fe) + 4×Aᵣ(O) = 3×56 + 4×16 = 168 + 64 = 232 г/моль.

m(Fe₃O₄) = n(Fe₃O₄)×M(Fe₃O₄) = 4 моль×232 г/моль = 928 г.

Ответ :

928 г.