8. На магній кількістью речовини 0,7 моль подіяли хлоридною кислотою. Яка маса утвореної солі? Який

об'єм водню(н.у.) при Цьому виділився?​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Степан.

Відповідь: 66,5 г ; 15,68 л

Рішення:

M(MgCl2) = 95 г/моль

Mg + 2HCl = MgCl2 + H2

m(MgCl2) = n*M = 0,7*95 = 66,5 г

V(H2) = n*Vm = 0,7*22,4 = 15,68 л