Відносна густина невідомого газу за Н2 - 22 . який об'єм за (н.у.) займає 2,2 г цього газу​


Ответы на вопрос

Отвечает Бурцев Слава.

Ответ:

Объяснение:

знаходимо молярну масу данного газу:

M = D* M (H2) = 22*2 = 44

знаходимо об єм за пропорцією, де х - це об єм даного газу:

m/ M = V /Vm

13,2/44 = х/22,4

х = 6,72 л

Объяснение: