знайти хімічний елемент за такими даними: знаходиться в І групі, головній підгрупі. Відносна

формульна маса його оксиду дорівнює 94.

Ответы на вопрос

Отвечает Албан Дияс.

Ответ:

калій

Объяснение:

Mr(K2O)=39×2+16=78+16=94