які речовини будуть взаємодіяти з сульфатною кислотою​ а) натрій оксид, б) калій хлорид, в) ферум

(ІІІ) гідроксид, г) магній .​

Ответы на вопрос

Отвечает Загирова Азалия.

Ответ:

а, в,г

Объяснение:

Na2O + H2SO4 = Na2SO4 + H2O

2Fe(OH)3 + 3H2SO4 = Fe2(SO4)3 + 6H2O

Mg + H2SO4 = MgSO4 + H2↑