Розрахувати масу натрій гідроксиду і води у розчині ,маса розчину 752г ,массова частка 13%


Ответы на вопрос

Отвечает Ляпина Марина.

Ответ:

Объяснение:

w(NaOH)=mp-pa·w(NaOH)=752·0.13=97.76г

w(H2O)=100-w(NaOH)=100-13=87%

w(H2O)=mp-pa·w(H2O)=752·0.87=654.24г