У воді масою 250г розчинили калій хлорид масою 50г.Якою буде масова частка солі у розчині​


Ответы на вопрос

Отвечает Богатырёв Александр.

Відповідь:

m(розч)=250+50=300г

w=50*100/300=16,7%

Пояснення: