Відносна густина пари речовини за вуглекислим газом дорівнює 2,09. Знайдіть молярну масу речовини.


Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Сергей.

Ответ:

92 г/моль

Объяснение:

M=2.09*44=91,96(92)