Обчисліть масу суміші що містить 0,2 моль метану і 0,4 моль карбон4 оксиду


Ответы на вопрос

Отвечает Гитик Віта.

Ответ:

240г

Объяснение:

Дано:

v(C4O)=0,4моль

v(CH4)=0,2моль

Знайти:

m

Mr(C4O)= 4Ar(C)+Ar(O) = 48 + 16 =64

Mr(CH4)= Ar(C)+4Ar(O)=12+4=16

m(C4O)= v/Mr = 0,4/64= 160г

m(CH4)= v/Mr = 0,2/16= 80г

m= m(C4O) + m(CH4)= 160+80= 240