Обчисліть масу 12,04×10²³ молекул карбон (4 оксид)​


Ответы на вопрос

Отвечает Надёжин Тима.

Відповідь:

m(CO2)=88 г

Пояснення:

Дано:

N(СО2)=12,04×10²³молекул

Знайти:

m(СО2)-?

Розв'язання:

n=N/Na

Na=6,02×10²³моль-1 - стала Авогадро

n(CO2)=12,04×10²³ / 6,02×10²³=2 моль

n=m/M

M(CO2)=12+2*16=12+32=44 г/моль

m(CO2)=2 * 44 г/моль=88 г

Відповідь:m(CO2)=88 г