Який із перелічиних оксидів N2O, NO, N2O3 мастить більшу масову частку Оксигену? Доведіть це

відповідними розрахунками ДАМ 50 балов СРОЧНО ПЛИЗ ПОМОГИТЕ!!!!!!!!!!!! Дам 50 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Губич Никита.

Ответ:

N2O3;

Объяснение:

w1(N) = N(N) *M(N) / (N2O) = 2*14/44 = 0.64;

w2(N) = N(N) * M(N) / M(NO) = 1 *14/30 = 0.47;

w3(N) = N(N) * M(N) /M(N2O3) = 2 *14/76 = 0.37;