Встанови молярну масу манган сульфіту MnSO3, кількість речовини якого 5,5 моль важить 742,5 г


Ответы на вопрос

Отвечает Бикбаев Айрат.
Тут не дуже доцільно складене запитання .
Оскільки відомо формулу сполуки .
Можна за формулою n=m/M знайти молярну масу , або ж за ПС.
1) за формулою :
M=m/n= 742,5/5,5=135 г/моль
2) а тепер перевіримо чи правильно ,за ПС,оскільки молярна маса чисельно дорівнює молекулярній масі речовини .
М(MnSO3)= 55+32+3*16=55+32+48=135 г/моль