225. Визначте молярну масу за відомою кількістю речовини і масою: а) 2 моль СО2 важить 88 г; б) 3

моль Н2 важить 6 г;в) 3 моль СаО важить 168 г; г) 2 моль КОН важить 112 г;ґ) 4 моль H2CO3 важить 248 г; д) 5 моль CuS важить 480 г.​(потрібно розв'язати усі приклади)будь ласочка :с

Ответы на вопрос

Отвечает Козко Софья.

Объяснение:

M=m/n [г/моль]

а) 2 моль СО2 важить 88 г; М=88/2=44г/моль

б) 3 моль Н2 важить 6 г; М=6/3=2г/моль

в) 3 моль СаО важить 168 г; М=168/3=56г/моль

г) 2 моль КОН важить 112 г; М=112/2=56г/моль

ґ) 4 моль H2CO3 важить 248 г; М=248/4=62г/моль

д) 5 моль CuS важить 480 г. М=480/5=96г/моль