Укажіть кількість йонів натрію що містяться у 2 моль кухонної солі ​


Ответы на вопрос

Отвечает Себешев Влад.

Ответ:

Объяснение:

N(NaCl)=n×Na=2×6.02×10²³=12.04×10²³