Перетворіть схеми на хімічні рівняння (не забувайте, що в рівнянні «—» слід замі нити на «=») а)

PH3+ 02 → P205 + H20б) N2O5 →NO2| + O2| в) KClO3 + C → KCl + CO2|г) NO2 + O2 + H2O →HNO3 д) Pb(NO3)2 → РbO+ NO2| + O2|е) ZnS + O2 → ZnO + SO2|є) С+ H2SO4 → CO2|+ SO2| + H2Oж) PbO + O2 →Pb3O4 3) К2O+ H3PO4 →K3PO4 + H20 i) AL4C3 + H2O→ Al(OH)3 + СН4| ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! ЗНАЧЕНИЕ: | стрелочка вверх ​

Ответы на вопрос

Отвечает Dobrev Olya.

Ответ:

будь ласка

Объяснение:

  1. 2PH3 + 4O2 = P2O5+ 3H2O
  2. 2N2O5 =4NO2 | + O2 |
  3. 2 KClO3+ 3C= 2KCl+ 3CO2 |
  4. 4NO2+ O2+ 2H2O =4HNO3
  5. 2 Pb(NO3)2= O2 | + 4NO2 | + 2PbO
  6. 2ZnS + 3O2 = 2ZnO + 2SO2 |
  7. 2H2SO4+ C= 2H2O + CO2 |+ 2SO2 |
  8. 6PbO + O2= 2Pb3O4
  9. 2H3PO4 + 3K2O=3H2O + 2K3PO4
  10. Al4C3 + 12H2O = 4Al(OH)3 + 3CH4 |