СРОЧНО ДАЮ 50 БАЛЛОВ СРОЧНО СРОЧНО СРОЧНО Укажіть масу барій гідроксиду (в грамах), що

витратиться на нейтралізацію розчину, де міститься 12,6 г нітратної кислоти. Відповідь надайте з точністю до десятих.​

Ответы на вопрос

Отвечает Молчанов Андрей.

Ответ:

17,1 г

7Объяснение:

Отвечает Соловьёва Лена.

Ba(OH)2 + 2HNO3 = Ba(NO3)2 + 2H2O

m(HNO3) = 12,6 г

m(Ba(OH)2) - ?

Решение:

1) μ(HNO3) = 12,6 г / 63 г/моль = 0,2 моль

2) μ(Ba(OH)2) = 0,2 моль / 2 = 0,1 моль

3) m(Ba(OH)2) = 0,1 моль * 171 г/моль = 17,1 г

Ответ: 17,1 г