Закінчіть схеми хімічних реакцій. Обчисліть суму коефіцієнтів продуктів реакції: 1) Са + HCI =

CaCl2 + H2: 2) Fe + O2 = Fe2 03: 3) C2 H5 OH + O2 = CO2 + H2 0. 4) H2 + N2 -NH3 : 5) SO2 + O2 - S03. 6) V2 05 + C = CO2 + V. 7) CuCl2 + NaOH = Cu(OH)2 +NaCl Допоможіть будь ласка!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Менский Лёша.

Объяснение:

1) Са + 2HCI = CaCl2 + H2: сума коефіцієнтів продуктів реакції: 2

2) 4Fe + 3O2 = 2Fe203:

сума коефіцієнтів продуктів реакції: 2

3) C2H5OH + 3O2 = 2CO2 + 3H20.

сума коефіцієнтів продуктів реакції: 5

4) 3H2 + N2 = 2NH3

сума коефіцієнтів продуктів реакції: 2

5) 2SO2 + O2 = 2S03.

сума коефіцієнтів продуктів реакції: 2

6) 2V205 + 5C = 5CO2 + 4V.

сума коефіцієнтів продуктів реакції: 9

7) CuCl2 + 2NaOH = Cu(OH)2 + 2NaCl

сума коефіцієнтів продуктів реакції: 3