2. У спирті масою 25 г розчинили 1,5 г йоду. Визначити масову частку йоду в даному розчині.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмичкина Диана.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(спирта)=25 г

m(йода)=1.5 г

Найти

w(йода)-?

Решение:

w(йода)=m(йода)*100/m(раствора)=1.5*100/(25+1,5)=5,66 %