Обчисліть масу гліцеролу, що повністю прореагує з киснем, об'ємом 78,4л. Написати повний

розв'язок​

Ответы на вопрос

Отвечает Печерских Саша.

2C3H8O3 + 7O2 = 6CO2 + 8H2O

V(O2) = 78,4 л

m(C3H8O3) - ?

Решение:

1) μ(O2) = 78,4 л / 22,4 л/моль = 3,5 моль

2) μ(C3H8O3) = 3,5 моль / 7 * 2 = 1 моль

3) m(C3H8O3) = 1 моль * 92 г/моль = 92 г

Ответ: 92 г